Sepetinizde ürün yok
 
   
HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ BAYİLERİMİZ İLETİŞİM
 
 
Ürün Kategorileri
Polerütan
Polerütan
Tüm Kategoriler
Hızlı Arama
 
 
 
 
AKSESUAR 33 mm 56.5 mm
Ana SayfaPolerütanPolerütan
geri dön
 
Büyük görmek için resme tıklayınız
Stok Kodu : PL - 1365
Fiyatı : 75,00 TL
 
 
 
 

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞİN TEK ADRESİ

 

ACAR DEKOR YAPIOsmanlı'dan Günümüze Acar Dekor Saray Tavan ModelleriAcar Dekor Poliüretan Malzeme Özellikleri

 

Hammadde: Poliüretan -  Solmazlık: Solmaz -  Silinebilirlik: Silinebilir Boyanabilirlik : Boyanabilir 

 

 

Acar Dekor Saray tavan ürünleri kokusuzdur, uygulaması kolaydır. Birinci sınıf kalite malzemeden üretilmiştir. Tozsuz ve hasar vermeden kısa sürede montajı yapılır. Kolayca sökülebilir ve hafif malzemeden üretildiği için kolaylıkla taşınabilmektedir. Poliüretan malzemeden üretilmiştir. 

 

Acar Dekor Saray tavan ürünlerinde Altın Dikdörtgen   Saray Tavan, Beyaza Altın Saray Tavan, Eskitme  Saray Tavan , Bordo Altın  Saray Tavan , Patina Saray Tavan  renklerimiz mevcuttur. Acar Dekor Saray tavan ürünlerinin kare saray tavan, oval saray tavan, dikdörtgen saray tavan, yıldız saray tavan şeklinde modelleri bulunmaktadır.

 

Tüm Yaşam alanlarına (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Müteahhitlik işleriniz, Oteller, Restaurant ve Kafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz.

 

Ev veya işyerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz. Zengin model seçenekleri ile kendi stilinizi oluşturup mükemmel bir kombinasyon sağlayabilirsiniz. Saray tavanlarınızı kartonpiyer, çıta ve motifler ile farklı konseptler kullanılarak Osmanlı ihtişamını yansıtan bir dekorasyon sağlayabilirsiniz.

 


Deniz Bank
 Taksit  Taksit T.  Toplam T.
  2  37,50  75,00
  3  25,00  75,00
  4  18,75  75,00
  5  15,00  75,00